Labirynt Park Łeba

Jedną z większych i bardziej popularnych nadbałtyckich miejscowości wypoczynkowych jest Łeba. Miasto położone jest w województwie pomorskim, w północnej części powiatu lęborskiego, u ujścia rzeki Łeby. Kurort zachwyca wspaniałymi walorami przyrodniczymi oraz interesującymi atrakcjami dla rodzin z dziećmi.

Wybierając się wraz z rodziną na wypoczynek do Łeby warto odwiedzić bardzo ciekawy park rozrywki, jakim jest Labirynt Park Łeba. Znajduje się on przy ulicy Wspólnej. Główną atrakcją parku jest Labirynt 3D o powierzchni 5000 m2. Jest to największy w Polsce trwały i naturalny labirynt. Posiada platformy widokowe oraz pięć baz, które trzeba zdobyć, aby z niego wyjść. Najlepszym przejście labiryntu zajmuje 20 minut. Natomiast dla osób, które mają trudności organizatorzy przygotowali specjalne mapki ułatwiające znalezienie drogi do wyjścia. Oprócz tego zaprojektowano łatwiejszy do przejścia labirynt klasyczny, zwany inaczej kreteńskim lub siedmiozwojowym. Jest to jedna z najstarszych form labiryntów, jakie pojawiły się w Europie. Wspaniałą rozrywkę zapewni także magiczny ogród drewnianych gier wielkoformatowych. Stworzono tutaj kilkadziesiąt gier logicznych, zręcznościowych i łamigłówek w dużym rozmiarze. Dla aktywnych dostępne jest boisko do francuskiej gry towarzyskiej boule. Najmłodsi mogą spędzić czas bawiąc się na placu zabaw, piaskownicy czy w labiryncie darniowym. Pobyt w Labirynt Park gwarantuje świetną zabawę na świeżym powietrzu dla rodzin z dziećmi, turystów indywidualnych czy grup zorganizowanych i wycieczek szkolnych.

To urokliwe miasteczko przyciąga w sezonie letnim tysiące turystów. Szeroka oferta kwater pozwala wybrać miejsce noclegu (tu: Łeba noclegi – meteor-turystyka.pl/noclegi,leba,0.html), które będzie odpowiadać nam zarówno pod względem ceny, standardu, jak i proponowanych usług dodatkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *