Trzęsacz dla aktywnych

Osoby, które planują spędzić swój urlop nad polskim morzem, mogą zdecydować się na wiele różnych miejscowości. My ze swej strony rekomendujemy Trzęsacz. To jedna z ciekawszych wsi letniskowych w województwie zachodniopomorskim. Trzęsacz to nieduża wieś, gdzie poza sezonem mieszka około 140 osób. Latem wieś jest chętnie odwiedzana przez turystów z różnych regionów naszego kraju, którzy chcą odpocząć od codzienności.

Istotne jest, że sama baza noclegowa w Trzęsaczu jest więcej niż zadowalająca. Noclegi w Trzęsaczu można w bardzo przystępnej cenie zarezerwować nawet przez internet – wystarczy tylko w pole wyszukiwarki wpisać hasło: "noclegi Trzęsacz". To naprawdę wygodne.

W tym miejscu chcielibyśmy podkreślić, że Trzęsacz to miejsce, które powinno przypaść do gustu także i wielbicielom aktywnego wypoczynku. Przede wszystkim w wsi znajduje się rozległe kąpielisko – idealne dla wszystkich, którzy lubią pływać. Również i zwolennicy sportów wodnych nie powinni być rozczarowani pobytem w Trzęsaczu. Rozległa plaża to także duża atrakcja, nie tylko dla osób lubiących długie spacery, ale i dla wielbicieli porannego joggingu. Okazuje się jednak, że jest więcej możliwości dla osób, które lubią aktywnie wypoczywać. Coraz więcej osób lubi spędzać swój wolny czas jeżdżąc konno. Mamy taką możliwości również i w Trzęsaczu. Tuż przy zabytkowym pałacu znajduje się stadnina koni, z której oferty mogą skorzystać dzieci i dorośli. Można wybrać się na wycieczkę konno zarówno w grupie, jak i zdecydować się na indywidualną jazdę. Z oferty stadniny w Trzęsaczu mogą skorzystać także osoby początkujące.

Z racji tego, że Trzęsacz jest tak spokojną miejscowością, dość często przyjeżdżają tutaj rodziny z dziećmi. Wiadomo, że najmłodszym trzeba zapewnić odpowiednią rozrywkę, aby się nie nudzili. Ciekawym pomysłem jest minigolf. Przy ulicy Kamieńskiej, bezpośrednio przy ścieżce pieszo-rowerowej, znajduje się w Trzęsaczu minigolf filcowy. To obiekt, który może dostarczyć wspaniałej rozrywki dorosłym oraz dzieciom w każdym wieku. Podczas gry trzeba pokonać 18 stanowisk. Ciekawą możliwością jest także paintball splatmaster, czyli paintball dla najmłodszych. Podczas spotkań paintballowych są tutaj wykorzystywane nowoczesne markery, znacznie lżejsze, co w praktyce oznacza, że trafienie nimi nie jest bolesne. Dlatego właśnie z tej atrakcji w Trzęsaczu mogą korzystać całe rodziny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *