Urlop z pupilem w Karwi

Podczas planowania wyjazdu, wiele osób ma problem – co zrobić z psem podczas wakacyjnego wyjazdu? Niestety wiele hoteli nie zgadza się na przyjazd ze zwierzakiem. Właściciele boją się zniszczeń, zadrapań hotelowego wyposażenia czy ewentualnych odchodów. Na szczęście można znaleźć też miejsca, w których zwierzęta są bardzo miłe widziane. Jednym z takich miejsc jest Karwia. Jest to małe miasteczko, a wręcz wioska położona w samym sercu Pomorza.

W Karwi w bardzo wielu bazach noclegowych (sprawdź – http://meteor-turystyka.pl/noclegi,karwia,0.html) właściciele mają bardzo przyjazne i pozytywne nastawienie wobec zwierząt. Warto dodać, że można z czworonogiem iść na plażę, ponieważ jest to jedno z niewielu miejsc na wybrzeżu, gdzie nie ma zakazu wstępu dla zwierząt. Oczywiście należy jednak pamiętać o tym, aby dbać o czystość i sprzątać po swoim pupilu. Jeżeli bowiem turyści nie będą przestrzegać przepisu, nakazującego sprzątanie odchodów po swoim pupilu to i tam zostanie wprowadzony zakaz. Warto więc przestrzegać tych obostrzeń ponieważ, to fantastyczne uczucie wyjechać na wczasy z całą swoją rodziną. Nie od dziś wiadomo przecież, że pies, kot czy inne zwierzę to dla wielu osób członek rodziny. Do Karwi można zabrać swojego pupila i razem z nim cieszyć się z wypoczynku nad polskim morzem. Nie trzeba wtedy prosić rodziny bądź znajomych o opiekę nad czworonogiem lub codzienne wyprowadzanie go na spacery albo regularne dokarmianie. W Karwi prawie każdy dom wczasowy umożliwia turystom przyjazd wraz z pupilami. Zarówno gospodarstwa agroturystyczne jak i domy prywatne oraz pensjonaty.

Karwia jest idealnym miejscem dla osób, które chcą miło spędzić wakacyjny urlop z rodziną, bez konieczności rozstawania się na ten czas ze swoim czworonogiem. Dodatkowo, to małe miasteczko jest miejscem spokojnym i oddalonym od miejskiego gwaru, dlatego jest doskonałym miejscem na wypoczynek. Ponadto jest położone geograficznie tak, że do każdego większego nadmorskiego kurortu jest bardzo blisko, a jednocześnie można się tam dostać środkami komunikacji międzymiastowej lub promem. Każdy kto choć raz pojedzie do Karwi, na pewno będzie chciał tam powrócić. Jest to miejscowość bardzo czysta, zadbana i przede wszystkim przyjazna dla każdego turysty i jego zwierzaka. Można tam przyjemnie spędzić czas zarówno w pełnym słońcu jak i w czasie niepogody, w chłodniejsze i deszczowe dni. Mimo spokojnego charakteru tego miejsca, osoby lubiące aktywny wypoczynek nie będą tutaj narzekać na nudę. O wszystkich dodatkowych atrakcjach można się dowiedzieć od mieszkańców oraz właścicieli baz noclegowych, bo oni najlepiej znają swoje miasteczko i wiedzą gdzie zarówno turyści, jak i ich pupile będą się czuli najlepiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *